Usługi

Dokładamy wszelkich starań, aby uprościć zadania związane z realizacją projektów designerskich i architektonicznych, a także własnego projektu domu Twoich marzeń, oferując szeroką gamę usług dodatkowych. Dostarczane naszemu Klientowi produkty już są wyposażone w niezawodny automatyczny system Sommer i antywłamaniowe zamki drzwiowe Locinox. Z przyjemnością też udoskonalimy każdy wyrób!

Bramy segmentowe są do wykorzystania w połączeniu z napędem umożliwiającym automatyczne otwieranie i zamykanie oraz różne opcje sterowania bramą i podłączenie urządzeń zabezpieczających. Właśnie połączenie drzwi garażowych z napędem elektrycznym zapoczątkowało kiedyś przekształcenie zwykłej bramy w «bramę automatyczną». Nasze systemy automatyzacji to są m.in. niezawodne napędy do bram wjazdowych (przesuwnych, skrzydłowych), linia napędów do podnoszonych bram segmentowych, przeznaczonych do użytku zarówno w budynkach przemysłowych, jak i mieszkalnych, szlabany i urządzenia radiotechniczne, które spełniają wszystkie obowiązujące normy i wymagania dotyczące bezpieczeństwa automatyzacji.

Nasze zamki to najlepsza gwarancja szczelnego zamknięcia drzwi i bram. Każdy zamek z naszego asortymentu poddawany jest szczegółowemu testowaniu, przez dłuższy okres zamki są poddawane próbie w ekstremalnych warunkach pogodowych, możemy więc być pewni, że nasze zamki działają niezawodnie w każdej sytuacji.

Nasze zamki produkowane są ze stali nierdzewnej i odznaczają się niezawodnością, atrakcyjnym designem i co najważniejsze zapewniają bezpieczeństwo. Wszystkie modele są wzajemnie wymienne i spełniają wymagania unijne co do jakości produktu.

Proponujemy w tym segmencie pakiet rozwiązań do stworzenia inteligentnych i przyjaznych dla użytkownika systemów kontroli.

Oferujemy również kompleksowe rozwiązania do ogrodzeń, m.in. murowane i betonowe filary. Filary nie tylko dodają trwałości całej konstrukcji, ale też pełnią funkcję dekoracyjną, przyozdabiając ogrodzenie.